YARIS GRMN

Zažite adrenalín

Dolů
0 koní
zrýchlenie 0,0 s do 100 km/h
maximálna rýchlosť 0 km/h
motor 0,0 litra s kompresorom

Sila. Výkon. Presnosť.

Toyota Yaris GRMN s preplňovaným agregátom 1,8 litra je mimoriadnym spestrením kategórie hot hatchov.
212-215 koní, generovaných benzínovým motorom, sa prenáša na predné kolesá pomocou šesťstupňovej manuálnej prevodovky, ktorá zabezpečuje v danej triede najlepšiu akceleráciu z 0 na 100 km/h, a taktiež z 80 na 120 km/h na štvrtom prevodovom stupni. Hnacie ústrojenstvo vybavené diferenciálom Torsen a presným zavesením používajúcim tlmiče nemeckej firmy Sachs, 17'' disky BBS a brzdy so štvorpiestikovými strmeňmi pomôžu skrotiť silu a naplno využiť všetky možnosti auta.

Yaris GRMN jazdí presne tak, ako vyzerá. Po testoch na pretekárskom okruhu Nürburgring a pretekárskych skúsenostiach tímu GAZOO RACING navrhla Toyota vozidlo, ktoré nestráca kontakt s vozovkou a poskytuje vodičovi nefalšovanú radosť z jazdy.

Yaris GRMN vznikol vďaka skúsenostiam získaným pri pretekoch WRC
YARIS GRMN
YARIS WRC
Pohonná
jednotka
Sila
Zrýchlenie
0-100 km/h
Pohon
4-valcová benzínová jednotka s objemom 1,8 l s mechanickým kompresorom
212 koní
6,5 s
Predná náprava, diferenciál Torsen
4-valcová
benzínová jednotka s objemom
1,6 l s turbínou
380 koní
3,7 s
4 kolesá, 2 diferenciály

Úplná kontrola

Vďaka jedinečnej kombinácii výkonu a skúseností získaných počas pretokov  WRC, Toyota Yaris GRMN ponúka silu, s ktorou skrotíte každú cestu.

Limitovaná edícia

Špeciálne verzie Gazoo Racing Masters of Nürburgring, čiže GRMN, boli doteraz známe iba v Japonsku. Pretekárska verzia modelu Yaris je prvým športovým vozidlom divízie Toyota, ktoré je dostupné v Európe, a pripomína úspechy dosahované značkou v pretekoch šampionátu WRC. Dostupnosť limitovanej edície novej Toyoty YARIS GRMN bude obmedzená. Vyrobí sa iba 400 kusov!
Naše zásady elektronického súkromia

Používame súbory cookies na našich stránkach, aby sme vám mohli poskytnúť lepšie služby. Ak ste s týmto spokojný, používajte naďalej túto stánku normálne, alebo zistite ako upraviť súbory cookies.

Toyota Reliability No.1

Toyota

SVETOVÁ

ZNAČKA Č.1

Jednotka

v spoľahlivosti

TÜV Report 2016

Zistite viac