1. Majitelia
 2. Údržba
 3. Servis Hybridu

Toyota Hybrid Servisný Program

Viac ako 10 miliónov vodičov na celom Svete si rozhodlo pre Toyota Hybrid pohon. Ak chcete zaistiť najlepšie služby pre svoj hybrid, dôverujte hybridným lídrom s viac ako 20 -ročnými skúsenosťami. Vyberte si odbornosť, kvalitu a hodnotu hybridnej služby Toyota.

Toyota Hybrid, servisný program

Odbornosť

Po 20 rokoch inovácií sme hrdí na to, že sa môžeme nazývať hybridnými lídrami.

Kvalita

V rámci každoročnej hybridnej kontroly stavu naši technici testujú hybridný systém vášho vozidla a poskytujú vám informácie, ktoré potrebujete na zistenie stavu hybridnej sústavy Vášho vozidla.

Hodnota

Keď si vyberiete Toyota kontrolu hybridného systému, získate presne hodnotu a účinnosť, akú očakávate od svojho hybridu.
 • Obsah Kontroly

  Najlepší spôsob, ako zabezpečiť, aby hybridný systém Vášho vozidla pracoval efektívne za všetkých okolností a vo všetkých jazdných režimoch, je absolvovať Kontrolu stavu hybridného systému. Pomocou najmodernejšieho diagnostického zariadenia urobíme kompletný test a diagnostiku všetkých častí hybridného systému Vášho vozidla vrátane akumulátora hybridného pohonu.

  1. Kontrola akumulátora hybridného pohonu.

  2. Kontrola hybridného pohonného systému.

  3. Kontrola chladiaceho systému.

   

 • Hodnota za peniaze

  Na komponenty hybridného systému sa vzťahuje záruka výrobcu počas 5 rokov alebo do najazdenia 100 000 km (podľa toho, čo nastane skôr). Ak po uplynutí záruky výrobcu úspešne absolvujete Kontrolu stavu hybridného systému, získate program Predĺžená starostlivosť o akumulátor hybridného pohonu s platnosťou 1 rok alebo do najazdenia 15 000 km (podľa toho, čo nastane skôr). 

  Program Predĺžená starostlivosť o akumulátor hybridného pohonu Vám zabezpečí úhradu nákladov spojených s výmenou a opravou akumulátora hybridného pohonu v prípade jeho poruchy. Predĺžená starostlivosť o akumulátor hybridného pohonu sa dá pravidelne obnovovať až do chvíle, keď od registrácie vozidla uplynie 10 rokov. Získate tak veľa rokov bezstarostnej jazdy a vedomie, že Vaša Toyota bude vždy v rukách odborníkov.

Špeciálna ponuka

Pre jazdu bez starostí

Predĺžená starostlivosť o akumulátor hybridného pohonu

36 €

Ponuka je platná do dovolania

ZVÝHODNENÁ CENA – zľava 39 % zo základnej ceny – platí pri spojení úkonu s predpísanou servisnou údržbou vozidla

Často kladené otázky

Nie, náklady na údržbu sú u hybridných vozidiel nižšie ako u bežných vozidiel. Niektoré diely, ako napríklad brzdové doštičky, sa môžu opotrebovať menej kvôli výhodám hybridného regeneratívneho brzdenia.

Použite náš odkaz „Chcem sa objednať do servisu“ na ľahké vyhľadanie najbližšieho autorizovaného servisu, zvolenie dátumu a času vašej návštevy a zobrazenie kompletného zoznamu služieb s ich cenami. Užite si rýchly proces rezervácie bez registrácie a platieb vopred!

Kým budú technici Toyota starostlivo kontrolovať vaše hybridné vozidlo, zaznamenáme celý proces a do niekoľkých minút vypracujeme podrobnú správu o výkonnosti hybridnej batérie, izolácii batérie, komponentoch hybridnej chladiacej kvapaliny a stave vášho vozidla!

Hybridné batérie Toyota majú dlhú životnosť a záruku 5 rokov alebo 100 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Ak je potrebné vymeniť batérie mimo záručnú dobu, váš najbližší autorizovaný predajca Toyota vám poradí s cenou, výmenou batérií pomocou originálnych hybridných batérií Toyota a tiež pomôže pri recyklácii starej batérie.

Hybridná batéria Toyota sa nikdy nevybije, pretože sa počas jazdy nepretržite nabíja. Prepracovaný systém nepretržite monitoruje benzínový motor a batériu a v prípade potreby medzi nimi plynule prepína.

Keď navštívite Toyota autorizovaný servis, môžete si byť istí, že naši skúsení technici použijú najnovšiu technológiu a originálne diely Toyota na overenie a obnovu vášho auta podľa štandardov, ktoré malo pri prvom vyrobení v závode. Vaša bezpečnosť a spokojnosť sú našimi hlavnými prioritami.

Každé hybridné vozidlo Toyota je vybavené dvoma batériami: vysokonapäťovou hybridnou „trakčnou“ batériou a 12voltovou batériou na pomocné funkcie. Umiestnenie hybridných batérií sa líši podľa modelu vozidla a nájdete ich pod zadným sedadlom alebo pod batožinovým priestorom.

Pri servise svojho hybridu v autorizovanej dielni Toyota si môžete byť istí, že vášmu vozidlu bude poskytnutá najlepšia možná starostlivosť o hybrid. Od hybridnej batérie po brzdové doštičky, naši hybridní technici používajú iba originálne diely Toyota, ktoré boli navrhnuté a testované špeciálne pre vaše hybridné vozidlo.