1. Nové vozidlá
 2. Prehľad

Hilux Executive

Double Cab

Hilux - Executive - Double Cab
Už od
51 372 €
pohon 4x4
2.8 D-4D 204 k
Hilux - Executive - Double Cab
Oranžová Lávová

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

 • Dizajn

   Skvelý dizajn v každom teréne.

  Jeho svalnatý postoj vyjadruje silu, zatiaľ čo odolné predné a zadné nárazníky a ochranné lišty karosérie chránia jeho robustnú karosériu pred poškodením.

 • Odolný, trvácny, spoľahlivý. Nespochybniteľné.

  Skonštruované a testované na prevádzku v najextrémnejších prostrediach na svete, môžete sa spoľahnúť na legendárnu kvalitu, odolnosť a spoľahlivosť, ktoré sú súčasťou každého nového Hiluxu.

 • Cíťte sa sebaisto v novom Hiluxe

  Asistencia pri rozjazde do kopca (HAC) a aktívna kontrola trakcie (A-TRC) zabezpečia najplynulejší rozjazd, zatiaľ čo jeho obrovská ložná a ťažná kapacita znamenajú, že so sebou môžete zbaliť všetko. Či už idete hore alebo dole kopcom (spomenuli sme, že Hilux má Asistent zjazdu z kopca?), môžete si byť istí, že v Hiluxe ste v tých najbezpečnejších rukách*. * Možnosti a výbava v závislosti od modelu.

 • Váš priestor, váš svet

   Odolný zvonku, pohodlný zvnútra, interiér Hiluxu vás prenesie na novú úroveň kultivovanosti a štýlu. Odolné materiály a výrazné povrchové úpravy vyzerajú dobre na dotyk aj na pohľad, zatiaľ čo zvukový systém JBL s technológiou Harman CLARi-Fi poskytuje vynikajúcu kvalitu zvuku bez ohľadu na váš výber hudby.

Fullscreen Close