1. Objavte Toyotu
  2. Toyota C-HR prologue concept
  3. Toyota C-HR Design

Odvážne môže byť ešte odvážnejšie

Stačí jeden pohľad na nový koncept Toyota C-HR prologue a viete, že toto je auto, ktoré zostalo verné svojej ikonickej DNA. Ale zároveň tento koncepčný dizajn novej generácie zjavne robí veci vlastným spôsobom, razí si svoju vlastnú cestu. Stále odvážny koncept Toyota C-HR prologue je dôkazom toho, že niektoré pravidlá sa robia preto, aby sa porušovali.

Sľúbené bolo dodržané

Výrazný, športový a zábavný koncept Toyota C-HR prologue odmieta robiť kompromisy. Kombinácia väčších kolies a kompaktných previsov karosérie mu dodáva postoj, ktorý nemožno ignorovať. A štýlovo je to viac kupé ako kedykoľvek predtým, no priestor pre cestujúcich sa zlepšil.

Ostré línie v pohybe

Koncept Toyota C-HR prologue vyjadruje pohyb cez meniace sa povrchy. Táto fúzia, ktorá prechádza od precízneho ostrého tvaru k nádherne meniacim sa organickým líniam, zdôrazňuje kľúčové prvky dizajnu. Silné charakterové línie zároveň dodávajú konceptu Toyota C-HR prologue skvelý vizuálny zážitok.

Neprehliadnuteľný výzor

Motív kladiva v prednej časti je súčasťou do seba zapadajúcich tvarov a grafického svetelného podpisu.Vpredu má koncept Toyota C-HR prologue v sebe niečo z prenikavého vzhľadu žraloka – a je rovnako pripravený vyraziť vpred. Tento do seba zapadajúci motív pokračujúci po celej linke karosérie mu prepožičiava jedinečnú estetiku, na rozdiel od čohokoľvek iného na cestách.

Tri farby, jedna vízia

Koncept C-HR prologue prináša nový farebný akcent – síru – v kontraste so striebornou a čiernou farbou s prvkami karbónu. Tento nebojácny sebavedomý dizajn bol od začiatku koncipovaný tak, aby vynikol. Náš postoj budúcnosti – páči sa vám?